Toužíte po krásných a zdravých vlasech?

Není divu, vlasy jsou naší ozdobou a ve velké míře ovlivňují naše sebevědomí, a to, jak se cítíme. A týká se to nejen žen, ale i mužů. Většina z nás si někdy prošla stresem, nemocí, trpí hormonální nerovnováhou nebo jinými potížemi, které mají vliv na naše vlasy. Ať už nám vypadávají, lámou se, jsou matné a bez lesku nebo se „jen“ třepí v konečcích, je třeba něco změnit. Pozitivních výsledků můžeme dosáhnout například komplexní péčí – používáním vhodných kosmetických přípravků v kombinaci s doplňkem stravy.

4kerahair

Všechny produkty 4KERAHAIR obsahují KERATIN, a to nejen ty kosmetické – keratin najdete unikátně i v kolagenovém nápoji 4KERAHAIR kolagen Drink. Keratin je základní stavební látkou našich vlasů, která vnitřní i vnější vlasové struktuře dodává sílu a elasticitu. Úbytek keratinu z našich vlasů má na svědomí stárnutí – vytrácet se začíná ve věku kolem 40 let, ale příčinou může být také stres, vážnější nemoc, hormonální výkyvy nebo mechanická či chemická zátěž vlasů.

 

Biomedica vyvinula řadu přípravků zaměřenou právě na vlasy. Společným jmenovatelem je keratin. Šampon obsahuje unikátní složku SEPICAP MP, která je výživným koktejlem přispívajícím k ochraně a výživě vlasů po celé jejich délce. V Aktivátoru a Séru najdete aktivní složku AKOSKY AZUKI®. Obsahuje cenné výtažky z fazolek mungo, které podporují růst vlasů a redukují jejich vypadávání.

 

Aktivátor se aplikuje přímo na vlasovou pokožku ke kořínkům. Komplex účinných látek má regenerační a hydratační účinky na vlasovou pokožku. Sérum se nanáší po celé délce vlasu, především ke konečkům, které naši péči potřebují nejvíce.

Jednotlivé produkty řady 4KERAHAIR lze používat samostatně. Pro optimální účinky doporučujeme zařadit do péče o vlasy všechny produkty.

 

produkty řady 4KERAHAIR

 

4KERAHAIR Aktivátor

s KERATINEM & aktivní složkou AKOSKY AZUKI® a rostlinnými výtažky pro regeneraci, růst vlasů a redukci jejich vypadávání.

Zakoupíte zde: 4KERAHAIR aktivátor 210 ml, kosmetický přípravek S KERATINEM & AKOSKY AZUKI® (bio-medica.cz)

 

4KERAHAIR Šampon

s KERATINEM & aktivní složkou SEPICAP MP a rostlinnými výtažky k péči o vlasy od kořínků po konečky a pro obnovu jejich síly.

Zakoupíte zde: 4KERAHAIR Šampon, kosmetický přípravek, S KERATINEM & AKOSKY AZUKI®, 210 ml (bio-medica.cz)

 

4KERAHAIR Sérum

s KERATINEM & aktivní složkou AKOSKY AZUKI® a s peptidy pro výživu, růst vlasů a redukci jejich vypadávání.

Zakoupíte zde: 4KERAHAIR sérum 210 ml, kosmetický přípravek S KERATINEM & AKOSKY AZUKI® (bio-medica.cz)

 

4KERAHAIR kolagen Drink

výživný kolagenový nápoj s unikátním obsahem KERATINU, kyselinou hyaluronovou a vitaminy pro ZDRAVÉ a KRÁSNÉ VLASY.

Zakoupíte zde: 4KERAHAIR Kolagen Drink 30 sáčků (bio-medica.cz)